Komiksové střípky.
Předpokládá se, že se dočkáme ještě minimálně tří filmů Spider-Man s Tomem Hollandem. Ale ten plánovaný čtvrtý film (premiéra 23. 7. 2026) zřejmě nastolí nový směr. Nejen, že bude mít odlišného tvůrce než předchozí tři projekty a to Destina Daniela Crettona, ale podle insidera Daniela Richtmana se počítá s tím, že film bude novým přístupem ke Spider-Manovi, který odstartuje odlišný směr od toho, co známe. Očekávám prý máme i nové vedlejší obsazení.
Jen čas ukáže, zda to bylo moudré rozhodnutí, ovšem je dobře, že tvůrci neusnuli na vavřínech a chtějí zkoušet něco jiného.
Jennifer v MCU?
V poslední době se objevila hromada spekulací o jménech, která by Marvel rád získal do své "stáje". A je tu další. Konkrétně se bavíme o ikonické herečce Jennifer Coolidge, o které se v posledních letech hodně mluví.
Podle insidera MyTimeToShineH je herečka zvažována pro výraznou roli v MCU, ovšem není si jistý, jestli už se rozhovory rozběhly, ale podle všeho by Marvel rád Jennifer získal. A nutno říct, že by byla zajímavým přírůstkem do marvelovského hereckého ansámblu.
Zdroj: Sony Entertainment / Marvel Studios (úvodní fotografie)
0 komentářů:
Okomentovat