Bude to epické sbohem.
Série Mission: Impossible je tu s námi už dlouhé roky, ale letos 22. 5. 2025 se s ní zřejmě rozloučíme. Film s podtitulem Poslední zúčtování by měl být závěrečným projektem, ve kterém se v hlavní roli objeví Tom Cruise.
A jak jinak než ve velkém stylu. Ethana Hunta (Tom Cruise) samozřejmě bude dohánět minulost, ale přesto je připraven vydat se na svou poslední, nesplnitelnou misi, která rozhodne o osudu světa.
Čeká nás podívaná, která nabídne vše, co jsme si na Mission: Impossible oblíbili – cestování po celém světě, povedené souboje a přestřelky, svérázný tým hrdinů a Toma Cruise, který i navzdory věku dál předvádí kousky, za které by se nestyděli ani o generaci mladší kolegové.
Bude smutné se s Ethanem rozloučit, ale jak se zdá, půjde o rozloučení, za které se tvůrci rozhodně nebudou muset stydět.
0 komentářů:
Okomentovat